Hakkımızda

dentauıra-dis-klinigi

Diş sağlığı konusunda profesyonel olarak hizmet veren kurumumuz yenilikçi ve modern bir anlayış içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojik donanıma sahip olarak hizmet verilmekte ve diş konusunda gerekli olan tüm tetkik ve tedaviler üst düzey olarak yapılmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren mutlu insanlar ilkesine bağlı kalarak hizmet verilmekte olup bu hizmet içeriği de güler yüzlü bir anlayış ile sunulmaktadır.

Kurumumuzda çene cerrahisi, gülüş tasarımı, implant tedavisi ve diğer diş ile ilgili tüm hizmet içerikleri kurumsal ve yasal olarak verilmektedir. Tam donanıma sahip kliniğimiz diş konusunda gerekli olan tüm hizmeti en iyi şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

 

İnsana Değer Veren Hizmet İlkesi

Kurumumuz diş sağlığı ilkesini benimser. Ayrıca insana değer veren hizmet kalitesini üst düzey tedavi yöntemi ile birleştirerek size yardımcı olur. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman doktorlardan oluşur. Buda tedavinin daha kaliteli ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Diş sağlığında en iyi sonucu alabilmeniz için doğru yönlendirme ve doğru tedavinin uygulanması aşamasında gerekli olan tüm bilgi ve detayları sunuyoruz.